Договір оферти

Публічний договір на купівлю-продаж товарів на відстані через мережу Інтернет

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином franceup.com.ua надалі «Продавець», і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається в подальшому «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови покупки косметики та аксесуарів, в подальшому «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно ст. 633 і ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом «усної угоди» і має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

«Інтернет-магазин franceup.com.ua » — сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем запропонованого Товару Продавця на фотознімках дистанційним способом.

«Продавець» — організація, незалежно від її організаційно-правової форми та / або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.

«Товар» — продукція, пропонована до продажу, і розміщена на сайті franceup.com.ua.

«Покупець» — фізична та / або юридична особа, здійснює замовлення на сайті franceup.com.ua.

«Одержувач» — фізична та / або юридична особа визначений (-а) Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.

«Акцепт» — повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

«Замовлення» — окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованого на сайті franceup.com.ua, а Покупець оплачує і приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт franceup.com.ua в робочий час Продавця.

3.1.2. У вартість замовлення не входить доставка до відділення Нової Пошти або Укрпошти отримувача.

3.1.3. Доставка замовлення здійснюється виключно поштовими операторами Нова Пошта та Укрпошта, що детально розглянуто в розділі «Доставка і оплата» цього сайту.

3.1.4. Разом з тим, Продавець не надає послуги покупки і доставки товарів, придбаних у третіх осіб за замовленням Покупця.

3.1.5. Якщо замовлення було повністю оформлене і сплачене Покупцем до 13.00 робочого дня, то передача такого замовлення до транспортної компанії Нова Пошта відбувається в той же день.

3.1.6. Якщо замовлення було оформлено після 14:00, то можливість такого відправлення «день-в-день»  узгоджується додатково з адміністратором інтернет-магазину.

3.1.7. При оформленні замовлення, Покупець повинен максимально точно вказати дані отримувача. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. В такому випадку доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача, але не більше ніж на 12 годин з моменту оплати замовлення Покупцем.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті franceup.com.ua є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту поки він не оплачений. Резервування товару за Покупцем відбувається протягом 24 годин з моменту оформлення замовлення на сайті franceup.com.ua.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні». В такому випадку замовлення вважається підтвердженим лише після надходження передплати у розмірі 100 грн на рахунок Продавця.

3.2.6. Покупцеві відправляється повідомлення про оплату замовлення на електронну адресу, яка була вказана при оформленні замовлення.

3.2.7. Послуги платіжних систем, терміналів, Покупець сплачує додатково.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1.Продавець не несе відповідальність за затримки в доставці замовлення, які сталися не з його вини.

3.4. Виконання замовлення в святкові дні.

3.4.1. Графік виконання та доставки замовлень в святкові дні розміщується на сайті franceup.com.ua в розділі Доставка.

 

4. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

4.1. Якщо при отриманні посилки доставлений товар не відповідає замовленню, кур’єр або менеджер на пункті видачі на ваше прохання забере його і поверне оплату.

4.2. Якщо проблема виявлена ​​пізніше, коротко опишіть ситуацію, прикладіть фото або відео товару, який ви придбали у нас і хотіли б повернути, надіславши лист на електронну адресу [email protected]

4.3. Якщо товар не відкритий, а цілісність упаковки не порушена, протягом 14 днів з моменту покупки ви можете повернути продукт.

4.4. Продавець може відмовити в заміні або компенсації вартості товару, в тому випадку, якщо у Одержувача є особисті причини для повернення товару (алергія, смакові якості та ін.).

4.5. Якщо з вини Продавця замовлення не було доставлене в зазначений день Покупцем або Одержувачем, Покупець має право вимагати компенсацію, розмір якої не може перевищувати суму замовлення.

4.6. Продавець не несе відповідальності за збої в роботі транспортної компанії Нова Пошта та Укрпошта, а також за затримки доставки, що сталися по її вині.

5. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

5.1. Акцепт оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на умовах Пропоновані можливості.

5.2. Договір набуває чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов’язань за цим Договором.

5.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція Договору завжди доступна на сайті.

6. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

6.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

6.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані для поширення спаму.

6.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця / отримувача при повторних замовленнях, і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем, Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

7.1. Продавець несе всі ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

7.2. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики пов’язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.

7.3. Продавець має право передавати свої права та обов’язки по виконанню замовлень третім особам, які не звільняються від відповідальності.

7.4. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті franceup.com.ua.

7.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

7.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.

Кешбек нараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності :

  • Бали стають активними через 7 днів після нарахування (оплати замовлення).
  • Баланс можна перевірити в особистому кабінеті.
  • Накопиченими бонусами можна оплатити до 70% вартості наступної покупки.